O ZLATOM MLYNE

Zlatý Mlyn je správnym miestom pre rodiny s deťmi a pre všetkých, ktorí hľadajú pokoj, oddych, zábavu a zároveň radi obohatia svoje všedné dni o nezabudnuteľné zážitky. Nálada reštaurácie a pizzérie sa nesie v tradičnom kolibovom štýle. Okrem dvoch samostatných miestností ponúka Zlatý Mlyn aj štyri letné terasy s krásnym výhľadom do okolia. Naše miestnosti s kapacitou 60 a 80 miest môžete využiť na rodinné oslavy, krstiny, promócie, oslavy jubilea. Pre poriadnu zábavu je k dispozícii tanečný parket. Rovnako môžete priestory využiť i na firemné akcie, workshopy, semináre, kongres, konferenciu, pracovnú poradu, teambuilding alebo rokovanie. Po vzájomnej komunikácii dokážeme našim zákazníkom vyhovieť a prispôsobiť našu ponuku ich požiadavkám. Zakladáme si na profesionálnom prístupe a kvalite a spoľahlivosti našich služieb.

Oslavy

Tradičný kolibový štýl s možnosťou využitia pre RODINNÉ OSLAVY, OSLAVY KRŠTÍN, PROMÓCIE, OSLAVY JUBELEA s kapacitou do 60 hostí (s tanečným parketom).

Svadby

Romantický priestor ideálny pre vašu SVADBU s kapacitou do 80 hostí (s tanečným parketom).

Firemné akcie

Priestor ideálny pre FIREMNÚ AKCIU, PORADU, ROKOVANIE, KONGRES ČI ORGANIZOVANIE TEAMBULDINGOV s kapacitou do 80 hostí (s tanečným parketom).

AREÁL A REŠTAURÁCIA

- Vlastný parkovací priestor priamo v areály pred kolibou - Pre hostí so športovým duchom máme pripravené sezónne BEACH VOLEJBALOVÉ ihrisko. - V areály so zelenou plochou a rozlohe 70 m x 70 m deti ocenia možnosti detského ihriska, hojdačiek, športových aktivít ako bangbington, mini futbal či skákanie na trampolíne. Okrem denného menu Vám ponúkame celodenný jedálny lístok Vychutnajte si výnimočnosť slovenskej kuchyne s tradičnými receptrúrami, či recepty modernej gastronómie v krásnych priestorch našej drevenice. Pizza je nevyhnutnou súčasťou ponuky každej reštaurácie a preto Vám radi naservírujeme kvalitnú pizzu pripravenú na smrekovom dreve.