O ZLATOM MLYNE

S jasným cieľom vytvoriť miesto pre relax a zábavu sme vybudovali areál plný možností pre tie najlepšie zážitky. Dve od seba nezávislé miestnosti Vám poskytujú spolu 4 letné terasy s krásnym výhľadom v kľudnom prostredí. Tradičný kolibový štýl s možnosťou využitia pre SVADBY, RODINNÉ OSLAVY, OSLAVY KRŠTÍN, PROMÓCIE, OSLAVY JUBELEA atď s kapacitou do 60 hostí (s tanečným parketom). Romantický priestor ideálny pre SVADBU, RODINNÚ OSLAVU, OSLAVU KRŠTÍN, OSLAVU JUBELEA, FIREMNÚ AKCIU, PORADU, ROKOVANIE, KONGRES ČI ORGANIZOVANIE TEAMBULDINGOV atď s kapacitou do 80 hostí (s tanečným parketom).

Oslavy

Tradičný kolibový štýl s možnosťou využitia pre RODINNÉ OSLAVY, OSLAVY KRŠTÍN, PROMÓCIE, OSLAVY JUBELEA s kapacitou do 60 hostí (s tanečným parketom).

Svadby

Romantický priestor ideálny pre vašu SVADBU s kapacitou do 80 hostí (s tanečným parketom).

Firemné akcie

Priestor ideálny pre FIREMNÚ AKCIU, PORADU, ROKOVANIE, KONGRES ČI ORGANIZOVANIE TEAMBULDINGOV s kapacitou do 80 hostí (s tanečným parketom).

AREÁL A REŠTAURÁCIA

- Vlastný parkovací priestor priamo v areály pred kolibou - Pre hostí so športovým duchom máme pripravené sezónne BEACH VOLEJBALOVÉ ihrisko. - V areály so zelenou plochou a rozlohe 70 m x 70 m deti ocenia možnosti detského ihriska, hojdačiek, športových aktivít ako bangbington, mini futbal či skákanie na trampolíne. Okrem denného menu Vám ponúkame celodenný jedálny lístok Vychutnajte si výnimočnosť slovenskej kuchyne s tradičnými receptrúrami, či recepty modernej gastronómie v krásnych priestorch našej drevenice. Pizza je nevyhnutnou súčasťou ponuky každej reštaurácie a preto Vám radi naservírujeme kvalitnú pizzu pripravenú na smrekovom dreve.